ועידת השלטון המקומי - יחד מזיזים ערים

 

19-20 בינואר 2016 | מרכז הקונגרסים, חיפה | 500 משתתפים

 

הוועידה בשנה זו התקיימה בשיתוף עם קק"ל תחת הכותרת "יחד מזיזים ערים". ערב הגאלה שקדם לוועידה סיפר את סיפור הקשר ההדוק ושיתוף הפעולה בין השלטון המקומי לקק"ל במיצג בימתי בבימוים של שילה גלאי ודני קסון.

במליאת הפתיחה ביום הוועידה השתתפו השרים משה כחלון, יאיר לפיד ובוז'י הרצוג. הוועידה הורכבה ממליאות לצד דיונים פוריים בסגנון ועידות הכנסת סביב שולחן עגול, כשבכל דיון נכח שר הרלוונטי לנושא הנידון. בין השרים היו נפתלי בנט, אריה דרעי, מירי רגב ועוד.

 

ועידת השלטון המקומי - מעצבים את המחר 

 

1-2 ביולי 2013 | מלון דן פנורמה, תל אביב | 450 משתתפים

  

בשנה זו, לצד הוועידה, התקיים גם אירוע ערב לציון 75 שנות פעילותו של המרכז לשלטון מקומי במעמד נשיא המדינה. הפקת האירועים, בנוכחותם של ראשי ערים, מובילי דעה ובכירים במשק ובמערכת הפוליטית, נעשתה מתוך חשיבה של 360 מעלות -

מחד, אירוע ערב חגיגי וחוויתי. יצרנו מיצג במה שסיפר את סיפורו של המרכז לשלטון מקומי באופן חדשני ואטרקטיבי, באמצעות מיצגי וידאו אמנותיים ומופעים של להקות מקומיות מרחבי הארץ.

מאידך הוועידה, אשר התקיימה לקראת הבחירות לרשויות המקומיות. על מנת להעניק למוזמנים חוויה ערכית ומפרה, לצד דוברים מהמערכת הפוליטית כינסנו גם מומחים לתקשורת, פרסום ואסטרטגיה אשר הובילו דיונים מהותיים, דוגמת זירת המומחים "איך עושים את זה נכון".

 

 

ועידת השלטון המקומי - פיתוח במרחב העירוני 

 

31 באוקטובר - 1 בנובמבר 2012 | המרכז הבינתחומי, הרצליה | 500 משתתפים

  

ועידה שנתית מטעם המרכז לשלטון מקומי. בשנה זו, בשיתוף אנשי המרכז הבינתחומי בהרצליה, בחרנו למקד את הועידה לנושא הפיתוח במרחב העירוני, תוך שימת דגש על יצירת עניין אמיתי בקרב המוזמנים. מלבד לבחירה מגוונת של דוברים מכל קצוות הקשת הפוליטית, השקענו מחשבה רבה בנושאי הדיונים והצגתם -

מצד אחד, מתן מידע איכותי ובעל ערך ממשי לקידום ופיתוח הרשויות המקומיות, כמו דיון בנושא מציאת חלופות לגיוס הון. מהצד השני, יצירת סקרנות כנה סביב התוכן המוגש על ידי כותרות אטרקטיביות ואנשי מקצוע מומחים בתחומם, דוגמת פאנל "תמתגו את העיר! אני רוצה לשווק את ראש העיר" בהשתתפות דוברים מובילים מתחום הפרסום והשיווק בישראל.

 

 

 

 

ועידת השלטון המקומי - מעצבים את המחר 

 

1-2 ביולי 2013 | מלון דן פנורמה, תל אביב | 450 משתתפים